O firmie

Nasza działalność rozpoczęła się w roku 1996. Od samego początku skupiamy się na modzie męskiej. Najważniejszym celem jest idealne dopasowanie produktu do klienta, dlatego też wiele czasu poświęcamy na ciągłe śledzenie najnowszych trendów, jak również pogłębiamy wiedzę na temat dobioru kroju do sylwetki.

Nazwa naszego sklepu - SZYK - jest jak najbardziej adekwatna do oferowanego przez nas asortymentu. Panowie w każdym wieku znajdą u nas wiele części garderoby, w dolnej części sklepu oferujemy odzież codzienną sportową, natomiast piętro przeznaczyliśmy głównie na garnitury oraz wszelkie dodatki niezbędne do skompletowania całego stroju. Obydwie części sklepu oferują pełny zakres asortymentu odzieży męskiej.

Od lat współpracujemy z wieloma polskimi producentami odzieży męskiej. Jedną z nich jest firma New Men, która specjalizuje się w produkcji garniturów. Posiadamy więc bogatą ofertę garniturów ślubnych, jak i biznesowych. Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest szycie na miarę, gdyż dzięki temu każdy mężczyzna, bez względu na sylwetkę, dopasuje u nas ubranie idealne dla siebie. Szeroki zakres modeli i tkanin daje nieograniczone możliwości stworzenia idealnego stroju z wszelkimi „zachciankami” wykończeniowymi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ogromny wybór obuwia sportowego oraz eleganckiego, z możliwością stworzenia indywidualnego projektu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie buty wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej.

Na rynku działamy już wiele lat i cały czas najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta. Staramy się nieustannie budować państwa zaufanie zapewniając wysoką jakość produktów oraz różnorodność towarów,  no i jak najniższą cenę. Naszych klientów nagradzamy bezterminowymi kartami rabatowymi, oraz różnymi innymi formami obniżenia ceny właściwej.

Nasz sklep znajduje się w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Królowej Jadwigi 44 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00 oraz soboty od 10:00 do 14:00.
 
Zapraszamy